Komunikat prasowy Zarządu SPR Pogoń Baltica Szczecin

Zarządu SPR Pogoń Baltica Szczecin informuje, że Pani Monika Głowińska podjęła decyzję o zakończeniu kariery sportowej. Dla pani Moniki i dla nas wszystkich mijający sezon jest zatem ostatnim, w jakim mieliśmy przyjemność oglądać naszą liderkę na szczecińskich, krajowych i międzynarodowych parkietach. Monika Głowińska od 2012 r. reprezentowała barwy szczecińskiej Pogoni, to od niej rozpoczęło się odbudowywanie jakości sportowej naszego klubu. Jej przyjście do Szczecina pociągnęło za sobą kolejne liczące się transfery. Zdobyła dla klubu wiele medali (m.in. Srebro Mistrzostw Polski w sezonie 2015/2016 czy Srebro w europejskim finale pucharu „Challenge Cup” w sezonie 2014/2015, Brąz Mistrzostw Polski w sezonie 2014/2015 oraz brązowy medal Pucharu Polski w sezonie 2014/2015.

Monika Głowińska pełniła funkcję kapitana drużyny. W tym czasie dała się poznać jako osoba spokojna i wyważona. Tę odpowiedzialną funkcję piastowała z dumą i zawsze podchodziła do spraw klubowych z pełnym zaangażowaniem. Z przyjemnością informujemy, iż współpraca pani Moniki z Klubem SPR Pogoń Baltica Szczecin będzie trwała nadal. Monika pracować będzie z drużynami KUSEGO Szczecin, tym samym budując zaplecze kadrowe dla Pogoni Baltica Szczecin.

Przed Panią Moniką kolejny życiowy sprawdzian – macierzyństwo. W imieniu Klubu składamy na ręce Pani Moniki ogromne gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnej życiowej roli.

Zarząd Klubu wraz z całą drużyną dziękuje Monice za jej wielki wkład i zaangażowanie w rozwój Pogoni Baltica Szczecin. Dziękujemy za oddane lata dla szczecińskiego sportu i poświęcenie.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Recommended For You

About the Author: admin