Z ostatniej chwili:

Rusza sprzedaż karnetów na mecze SPR Pogoń Szczecin

Tradycyjnie na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek PGNiG Superligi kobiet rusza sprzedaż karnetów na mecze SPR Pogoń Szczecin. Zakup karnetu to przede wszystkim wyraz przywiązania do drużyny i mocne wsparcie funkcjonowania klubu na wysokim poziomie sportowym. Ceny pozostają na tym samym poziomie co w roku ubiegłym, ulgowy* kosztować będzie 80 zł, zaś normalny 150 zł. Posiadanie „plastikowej wejściówki” niesie za sobą wiele korzyści, przede wszystkim ekonomiczna, bo cena za wszystkie mecze w stosunku do biletów jest tańsza o około 30%! Posiadacze karnetów szybciej wejdą na halę, z racji osobnego dedykowanego wejścia. W tym sezonie Zarząd Klubu postanowił dodatkowo uhonorować lojalnych kibiców, którym przysługiwać będzie 20% zniżka na zakup koszulki meczowej. W trakcie sezonu przewidziane jest kilka atrakcji skierowanych specjalnie dla „karnetowiczów”, dlatego niezwykle ważne jest pozostawienie poprawnych danych przy ich zakupie. Już przed pierwszym meczem będzie można odebrać plakat drużyny ze specjalną dedykacją od wybranej zawodniczki, kolejne atrakcje zdradzimy przed sezonem!

Co roku zwiększa się liczba osób dostrzegających atuty posiadania karnetu, wierzymy, że w tym roku dzięki dodatkowym akcjom zaliczymy kolejny progres.

Plusy posiadania karnetu:

  • oszczędność pieniędzy o około 30% w stosunku do cen za bilety
  • tańsze koszulki meczowe o 20%
  • szybsze wejście na halę
  • specjalne promocje na gadżety
  • plakat ze specjalną dedykacją od wybranej zawodniczki
  • wiele innych atrakcji w trakcie sezonu!

Karnety zakupić będzie można w siedzibie klubu przy ul. Kotwicznej 13 w Szczecinie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00, podczas turnieju Goleniów Summer Cup 2017 (11-12 sierpnia), na początku września podczas zaplanowanego meczu towarzyskiego (szczegóły wkrótce) oraz na hali przy ul. Twardowskiego 12b w wyznaczonych terminach (informacje przekazane będą odpowiednio wcześniej na łamach www oraz facebooka), najbliższy to 9 sierpnia w godzinach 15:00-17:00 (wejście jak na mecz).

* Karnety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom. Weryfikacja ulgi będzie przeprowadzana przed wejściem na halę (należy okazać wraz z karnetem ważny dokument informujący o przysługującej zniżce). Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze rozgrywane w Szczecinie: PGNiG Superligi Kobiet, PGNiG Pucharu Polski oraz turniejów i spotkań towarzyskich.

Ładowanie