Witaj w Lidze Typera PGNiG Superligi Kobiet!

Znasz się na piłce ręcznej kobiet? Zapraszamy do wspólnej zabawy w typowanie spotkań Superligi Kobiet, dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Dodatkowo masz okazję zmierzyć się z piłkarkami oraz trenerami Pogoni Baltica Szczecin, którzy również będą podawali swoje typy.

Podstawowe zasady, punktacja oraz nagrody:

Typować będzie można wszystkie mecze PGNiG Superligi kobiet w sezonie 2015/2016. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy lub remisu gracz otrzymuje 5 punktów. Za poprawne wytypowanie ilości bramek jakiejkolwiek drużyny gracz otrzymuje 3 punkty. Przykłady: jeśli użytkowników wytypuje wynik meczu Pogoń Baltica – Ruch Chorzów 25:20 i padnie wynik 25:20 to gracz otrzymuje za poprawne wytypowanie zwycięzcy 5 punktów oraz za poprawne wytypowanie ilości bramek obu drużyn – 6 punktów, łączenie za to spotkanie gracz otrzymuje 11 punktów. Jeśli użytkownik wytypuje mecz Pogoń Baltica – Ruch Chorzów 25:20, a spotkanie zakończy się wynikiem 21:20, to gracz otrzyma 5 punktów za poprawne wytypowanie zwycięzcy, oraz 3 punkty za poprawne wytypowanie ilości bramek Ruchu Chorzów, co łącznie za ten mecz da 8 punktów.

Do zabawy można dołączyć w każdym momencie sezonu, jednak im więcej meczów zostanie wytypowanych, tym większa szansa na wygraną.

Nagrody

Nagrodami w zabawie będą: karnety na kolejny sezon, koszulki meczowe, zaproszenia do SPA, gadżety klubowe. Ilość nagród jest uzależniona od ilości osób biorących udział w lidze typera.

Zapraszamy do zabawy!